Vastavalt Võlaõigusseadusele võib tarbija sidevahendi abil sõlmitud lepingust taganeda 14 päeva jooksul. avastaja.ee e-poest tellitud kauba puhul algab tähtaeg päevast, mil kaup on tarbijale üle antud.

Ostes avastaja.ee e-poest, nõustub tarbija tagastusõiguse kasutamiseks järgmiste tingimustega:

1. Tagastatav kaup peab olema KASUTAMATA ja originaalpakendis.

Tarbija peab toote originaalpakendi avama ettevaatlikult ja seda kahjustamata. Kui pakend ei ole avatav, siis ei pea tagastatav toode olema originaalpakendis.

2. Tagastamisõiguse kasutamiseks peab tarbija esitama avalduse  e-poe aadressil info@avastaja.ee, kuid mitte hiljem kui 14 päeva jooksul pärast kauba kättesaamist

3. Kauba tagastamiskulud kannab klient (maksimaalselt. 10€, VÕS §194 lg 4), välja arvatud juhul kui tagastamise põhjuseks on mittevastavus tellitule või praakkaup.

4. Greenvision OÜ tagastab kliendile raha 10 kalendripäeva jooksul alates kauba kättesaamisest.

5. Kliendil on võimalik pöörduda tarbijakaitseameti tarbijakaebuste komisjoni poole, kelle pädevuses on lahendada lepingust tulenevaid vaidlusi kui vaidlusaluse kauba maksumus on üle 20€ (kaebuse läbivaatamine komisjonis tasuta).

14-päevane tagastusõigus on sätestatud õigusaktidega ning ei ole avastaja.ee  e-poe eripära. Vajadusel saate alati küsida lisainfot meie klienditeenindusest info@avastaja.ee.